Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Προς  :   Τους Γονείς και Κηδεμόνες

των μαθητών του Σχολείου μας

Αγαπητοί Γονείς,

Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου μας που προέκυψε από τις πρόσφατες εκλογές, συγκροτήθηκε σε σώμα και αποτελείται από τους παρακάτω :

Πρόεδρος :   Μιχαήλ Ν. Κυράννης                                  τηλ.  6946465882

Αντιπρόεδρος  :   Καλλιόπη Τρικοίλη-Πετράκη                     «     6977852878

Γραμματέας :   Ειρήνη Κουλιανού-Καλόμοιρου               «     6972870325

Ταμίας :   Άννα Ρηνιού-Καμπουράκη                        «     6945148980

Μέλος :    Υπαπαντή Πάτρη-Κάππα                            «     6977684204

Μέλος :    Σεβαστή Κατσοτούρχη-Ρογαλίδη             «    6981723268

Μέλος :    Αικατερίνη Μπαϊράμη-Τηλιακού             «    6943540698

Αγαπητοί Γονείς,

Όλα τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου είναι στη διάθεσή σας να ακούσουν τις απόψεις σας, τη γνώμη σας σε διάφορα θέματα αλλά και να μας εμπιστευθείτε κάποιο πρόβλημα που σας απασχολεί που ίσως να μην το γνωρίζουμε και  χρειάζεται να βρεθεί κάποια λύση. Για το λόγο αυτό μη διστάσετε να μας καλέσετε στα παραπάνω τηλέφωνα για να συζητήσουμε, να ανταλλάξουμε απόψεις, να ακούσουμε τις προτάσεις σας.

Πιστεύουμε ότι με τη δική σας συνεργασία και στήριξη θα μπορέσουμε να εκπληρώσουμε τους σκοπούς και τους στόχους μας που δεν είναι άλλοι από την ολόπλευρη ανάπτυξη της προσωπικότητας των παιδιών μας. Γι΄αυτό θα πρέπει να είμαστε κοντά στον Διευθυντή και στο Διδακτικό προσωπικό του Σχολείου μας, στους οποίους εμπιστευθήκαμε ό,τι πιο ωραίο έχουμε στη ζωή μας, τα ίδια τα παιδιά μας.

Για να είστε ενημερωμένοι για όλα τα θέματα που αφορούν την σχολική μας κοινότητα καλό θα είναι να έρχεστε στις Γενικές Συνελεύσεις, να διαβάζετε τις ανακοι-νώσεις του Σχολείου και του Συλλόγου Γονέων, να είστε ενεργοί και δραστήριοι πολίτες, να λέτε την άποψή σας, γιατί εμείς οι ίδιοι φτιάχνουμε την κοινωνία και  το μέλλον των παιδιών μας. Από εμάς εξαρτάται το πώς θα ζήσουν και τι θα αντιμετωπίσουν.

Τελειώνοντας σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη που δείξατε στο πρόσωπό μας στις τελευταίες εκλογές και σας ευχόμαστε να έχετε υγεία, ατομική και οικογενειακή ευτυχία.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Ο Πρόεδρος                                           Η Γραμματέας